Ceneo.pl : Jesteśmy leaderem branży e-commerce w Polsce, ale Ceneo to przede wszystkim ludzie.

Jesteśmy leaderem branży e-commerce w Polsce, ale Ceneo to przede wszystkim ludzie.
My w Ceneo , dostarczamy najbardziej atrakcyjne oferty ze sklepów internetowych, zapewniając najniższe ceny produktów, gwarantując bezpieczne zakupy. Wyznaczamy nowe standardy e-commerce, poprzez ciągły i dynamiczny rozwój serwisu. Naszą misję skutecznie realizujemy od 16 lat, umożliwiając internautom podjęcie najlepszych decyzji zakupowych.
Kategorie Ceneo.pl
Nasze wartości
Najważniejszy jest
Klient
Budowanie zaufania
Bezpieczne zakupy
Wyznaczanie standardów
Nasza historia
Działamy dla Was od 2005 roku, kiedy polski rynek ecommerce dopiero stawiał pierwsze kroki. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i staliśmy się liderami branży, zyskując to co najważniejsze – zaufanie użytkowników i partnerów biznesowych.
Na początku naszej historii umożliwialiśmy użytkownikom porównywanie cen z zaledwie 8 sklepów w ramach 4 kategorii, by już po dwóch latach liczbę tę zwiększyć do ponad 1000 sklepów. Tak zaczął się dynamiczny rozwój do pozycji największej porównywarki cen w Polsce, a później w całej Europie. Umacnianie naszych najcenniejszych wartości, jakimi są: zaufanie, wiarygodność i bezpieczeństwo zakupów w sieci, doprowadziło w 2009 roku do powstania Programu Zaufane Opinie.
Za jego pomocą umożliwiamy użytkownikom podzielenie się wiarygodną opinią nie tylko na temat sklepu, ale też produktu i dostawcy. Dziś Program Zaufane Opinie jest największą bazą opinii w Polsce. W 2011 roku, chcąc zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę zakupów, wprowadziliśmy usługę Kup Teraz. Dzięki niej użytkownicy mogą z łatwością kupować bezpośrednio na Ceneo, bez konieczności przechodzenia na stronę sklepu. Kup Teraz to również zakupy w wielu sklepach, w ramach jednego koszyka i jednej płatności.
Zwieńczeniem naszych sukcesów był rekordowy debiut naszej Grupy Allegro.eu na warszawskiej giełdzie. Pobiliśmy w ten sposób nie tylko rekord z 2020, ale również wszystkich debiutów w historii, co motywuje nas do dalszego ułatwiania zakupów online.
Kategorie Ceneo.pl
MENU 
Spis treści strony
Opowiadania
Strona główna
 
Udostępnij na:
Updated: 23 kwietnia, 2021 — 10:22 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *